Piotr Karski

I Miejsce

Student Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się projektowaniem grafiki wydawniczej (książki, plakaty, magazyny). Nagradzany i wyróżniany w krajowych i międzynarodowych konkursach graficznych. M.in.: laureat konkursu na plakat dla Roku Chopinowskiego – AMS, laureat konkursu na jubileuszowe opakowania czekolad Wedel, wyróżnienie w konkursie na logo Sinfonia Varsovia, wyróżnienie w konkursie na plakat o AIDS – Skopjeposter, wyróżnienie w konkursie na plakat To death with smile – MUMEDI Meksyk.

Małgorzata Perkowska

II Miejsce

Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Gdańskim oraz Policealnej Szkoły Plastycznej. Aktualnie jest studentką Grafiki na ASP w Gdańsku. Zajmuje się głównie projektowaniem graficznym. Specjalizuje się w grafice edytorskiej, tworzeniu znaków i elementów identyfikacji wizualnej.

Projekt plakatu na konkurs: Tworzymy bezpieczny internet. Krzysztof Bagiński. Nagroda: III miejsce.

Krzysztof Bagiński

III Miejsce

Student wydziału Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w pracowni prof. Eugeniusza Smolińskiego i Łukasza Palucha. Zajmuje się projektowaniem, sitodrukiem oraz inną aktywnością twórczą.

Projekt plakatu na konkurs: Tworzymy bezpieczny internet. Aliaksandra Kaptsevich. Wyróżnienie.

Aliaksandra Kaptsevich

Wyróżnienie

Studentka Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku Grafika.

Projekt plakatu na konkurs: Tworzymy bezpieczny internet. Anna Żukowska-Żyśko. Wyróżnienie.

Anna Żukowska-Żyśko

Wyróżnienie

Ukończyła Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie, dyplom obroniła w pracowni projektowania graficznego. Zajmuje się grafiką użytkową, szczególnie plakatem.

Projekt plakatu na konkurs: Tworzymy bezpieczny internet. Marzena Mikołowska. Wyróżnienie.

Marzena Mikołowska

Wyróżnienie

Ukończyła Grafikę na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Kończy studia magisterskie na Wydziale Grafiki ASP w Gdańsku. Zajmuje się ilustracją i projektowaniem graficznym.

Projekt plakatu na konkurs: Tworzymy bezpieczny internet. Paweł Dadok. Nagroda Dyrektora NASK.

Paweł Dadok

Nagroda Dyrektora NASK

Ukończył Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej. Brał udział w wystawach zbiorowych w Polsce, Niemczech, RPA, Chinach, Słowenii, Czechach i na Węgrzech.